Ev1 Projesi

GM tarafından üretilen bir elektrikli araba serisi vardır. İlk seri üretimde 800 tane üretilmiştir . Fazlasıyla ilgi gören bu araç kısa zamanda büyük bir kitleye ulaştı . Ünü o kadar büyüdü ki benzinli arabaların yerini alması bile konuşuldu.

Olay benzinli arabaları tehdit ettiği için üretildiği firma tarafından toplatılıp ezilmiştir. Ve bu büyük proje tarih olmuştur. Bu projede para ve güç konuştu ve insanlık yine zararlı çıktı.

Rife Işını - Kanserin Tedavisi

Rife ilk kez mikropları gören bilim adamıdır  Projesi ışınlarla kanseri iyileştirmekti ve başardğı düşünülüyor. Yaptığı bir ışın aletiyle bunu başarmış fakat bu büyük ilaç sektörüne sekte vuracağı için iptal edilmiştir.

Rife yaptığı deneyde 300 fareye kanserli hücre vermiş ve kanser yapmıştı. Fakat daha sonra uyguladığı proje ile hepsini iyileştirmeyi başardı. Yani kanserin tedavisi buldu ama hala kanserden ölen milyonlaca insan var nedeni ise basit ilaçların satılma gayesi.

Su Yakan Arabalar

Su ile çalışan arabalar da bulunmuştur. Fakat bulan mucit hemen buluşun ardından ölünce tüm zenginlerin bu olaya nasıl baktığı açıkça görülmüştür. Zehirlenerek öldürülen mucidin daha sonra aslında zehirlenerek değil yüksek tansiyondan öldüğü söylenmiştir. Tabi ki inanmadığımız ve ayarlanmış ölüm nedenidir.

Bu mucidin yaptığı arabalar musluk suyu ile bile çalışıyordu ve çok ama çok az elektrik harcıyordu. Mucit 2 kişi ile çıktığı bir iş yemeğinde beni zehirlediler diyerek ölmüştür.

Wardenclyffe Kulesi

Nicola Tesla kablosuz elektrik ve bedava elektrik üzerinde çalışıyordu ama tüm çalışmaları durduruldu ve verilen bütçe kesildi. Nicola Tesla zamanının çok ötesinde bir bilim adamıydı, alternatif akımın mucidi olan Tesla haksızlık yapılan mucitlerin başında geliyor denebilir çünkü tüm ünününü Edison'a kaptırmıştır.

Tüm planları ölümünden sonra ABD Hükümeti tarafından koruma altına altına alınmıştır. Şimdi bile ilerde ki zamanı anlatan filmlerde gördüğümüz ışın silahlarını kendi zamanında üretmeyi başarmıştır. Yıkıcı etkisi çok fazla olan icatlar yapan Tesla ' nın tüm bilgilerinin saklanma nedeni başka bir ülkenin eline geçerse çok tehlikeli aletler yapabilecek olmalarıdır.