Luz Miraglos Veron

Analia Bouter 5. çocuğuna hamile olduğu sırada doğuma 12 hafta önce girdi. Doğum bittikten sonra doktorlar kadın ve kocasına çocuğun ölü dolduğunu söylediler ve onları bir ölüm sertifikası ile beraber eve yolladılar. 12 Saat sonra anne baba çocuğu görmek için geri dönmeye karar verdiler ve o sırada bebek morgda soğuk bir odada tutuluyordu.Pek çok uzman tarafından incelenen bebeğin ölü olduğuna karar verilmişti, ama morgda bebeğin çekmecesini açtıklarında bebek ağlamaya başladı ve ölü olmadığı anlaşıldı. Bebeğe Luz Milagros yani ışık mucizesi ismi verildi ve şu an güçlü ve sağlıklı bir çocuk.

Carlos Camejo

Carlos Camejo 33 yaşındayken Venezuela’da bir otoyolda kaza geçirdi, öldüğü ilan edildi ve bir morga yerleştirildi. Karısına haber verildi ve bedeni teşhis etmek için çağırıldı, bu sırada morg görevlileri otopsiye hazırlanıyordu. Bunun için de çenesinde kesik açıyorlardı fakat bunu yaparken kesiğin kanadığını gördüler. Hemen tekrar dikmeye başladılar ve Camejo acıya dayanamayarak uyandı. Hemen sonra karısı geldi ve öldü sandığı kocasını canlı görünce haliyle büyük bir mutluluk yaşadı.

Li Xiufeng

95 yaşında bir insan öldüğünde ne yazık ki bu normal bişeydir ve onların ölü kalmasını beklersiniz. Hele de bu insan 6 gün boyunca ölü kaldıysa. Li Xiufeng da komşusu tarafından nefes almaz bir şekilde bulundu, iki hafta önce kafasından sakatlanmıştı. Komşusu onu uyandırmaya çalıştı ama başaramadı, bunun üzerine kadın ölü ilan edildi, bir tabuta koyuldu ve evinde insanların gelip ziyaret etmesi için bekletildi. Gömülmeden bir gün önce komşu tekrar geldiğinde ise tabut boştu. Ölü kadın bir şekilde uyanmış, tabutundan çıkmış ve mutfağa yemek yapmaya gitmişti.

Kelvin Santos

Brezilya’da yaşayan iki yaşındaki Kelvin Santos, geçirdiği zatürre sonrası öldü. Sıkı bir ceset torbasına konuldu, ailesi de hemen cenaze işlemlerine başladı. Ertesi gün çocuk tabutundayken, teyzesi çocuğu görmeye geldi ve çocuğun hareket ettiğini söyledi. Hemen birkaç dakika sonra çocuk tabutunda doğruldu ve babasından su istedi. Hemen ardından ise çocuk tekrar tabutuna düştü ve tekrar öldü. Hemen hastaneye yetiştirildi ama bu sefer gerçekten ölmüştü.

Erica Nigrelli

Missouri’de öğretmen olan Erica Nigrelli 36 haftalık hamileydi ve işteyken bir gün bayıldı. Kocası Nathan aynı okulda öğretmendi ve hemen 911’i aradı, karısının nöbet geçirdiğini söyledi. Acil ekipler hemen ilk yardım uyguladı ve kadını hayata döndürmeye çalıştılar. Hastaneye götürüldüğünde ise doktorlar çocuğu sezeryan ile almak için ilk yardımı durdurdu. Doktorlar Nathan’a karısının çocuğunu doğururken öldüğünü söylediler fakat Erica çocuğu doğurur doğurmaz kalbi tekrar atmaya başladı.Kadın 5 gün boyunca komada tutuldu ve hipertropik kardiyomiyopati hastalığı olduğu öğrenildi, yani kalbinin ritminin düzenlenmesine ihtiyacı vardı.