Helltown, Ohio

Kasaba hükümet tarafından ulusal park yapılmak için satın alındı ancak bu hiçbir zaman başarıya ulaşamadı. Geriye yapılmış yollar, evler ve binlerce hayalet hikayesi kaldı.

Leap Şatosu, İrlanda

Dünyada perili olduğuna en çok inanılan şatoların başında geliyor. Restorasyon çalışmaları sırasında işçiler sadece çatıdaki bir kapaktan ulaşılabilen bir zindan keşfettiler. İçeride 3 el arabasının taşıdığı insan kalıntıları buldular.

Cincinati Metro Sistemi, Ohio

Yüzyılın başlarında Cincinati hareketli bir şehirdi. Şehrin bir metro sistemine ihtiyaç duyduğu kararlaştırıldı ancak proje devam ederken belediyenin parası bitti. Bu nedenle birçok istasyon ve tüneli inşa edilmesine karşın metro hiçbir zaman devreye giremedi.

Oyuncak Bebek Adası, Meksika

Mexico City'nin dışında bir takım kanal ve adalar grubu mevcut. Adalardan birisi tamamıyla oyuncak bebek ile dolu. Bu bebekler kanallardan birinde ölü bulunan bir kız çocuğunu anmak için bir kişi tarafından toplanıp buraya getirilmiş. Ürkütücü göründüğünü söylesek yalan olmaz.

Villisca Baltalı Cinayet Evi, Iowa

1912'de Josiah Moore ve ailesi Villisca, Iowa'daki evlerinde, balta kullanan bir cani tarafından hunharca katledildi. Cinayet bugüne kadar aydınlatılamadı.

Overtoun Köprüsü, İskoçya

Yapıldığı günden bu yana 600 intihar vakasına ev sahipliği yapmış bir köprü. İşin ürkütücü yanı her yıl ortalama 15 köpeğin bu köprüden atlayıp intihar etmesi. Evet, bu köpekler kendilerini öldürmek için köprüden atlıyorlar.

Terk Edilmiş Sovyet Laboratuvarı, Rusya

Şehir kaşifleri Moskova'da terk edilmiş bir Sovyet laboratuvarı keşfettiler. İçinde kavanozlar dolusu beyin ve diğer soğuk savaş dönemi kalıntıları mevcuttu.