1)Jyoti Amge dünya üzerindeki en minik boylu kadındır ve neredeyse bir kola şişesi boyutundadır. 22 yaşındaki Jyoti’nin boyu sadece 70 cm’ dir. Bir tür cücelik olan akondroplazi hastalığına sahiptir. Vücut oranı düzgündür ve Jyoti bu konuda şanslıdır. Çünkü bu hastalığa sahip kişilerin vücutları genellikle orantısız olduğu için zorluk çekerler.

2) Erika Ervin modellik yapan transeksüel kadınların belki de en tanınanıdır. Tam Tamına 2 metre 3 santim boyunda olan kadın, birçok önde gelen magazin dergilerinin kapağına konu olmuş durumda. Buna rağmen hayat istediği gibi devam etmedi. Küçüklüğünden beri boyuna ve kilosuna kafayı takmış, sıfır beden olmak için çok uğraşmıştır.Bu denemeler onu ölümün eşiğine getirmiş ve ona büyük bir ders olmuştur. Hayat dersini alan Erika, artık başka bayanların vücutlarını şekle sokma konusunda yardımcı olmaktadır. Erika’yı Amerikan Horror Story dizisinden de hatırlayanlar olabilir.

3) Maria Cristerna tüm dünyaya ne kadar güçlü biri olduğunu göstermek istedi. Yıllarca süren ev içi şiddet ve tacizlerden sonra Maria vücuduna yaptırdığı dövmeler ve implantlarla bambaşka birine dönüştü. Dragon Leydi olarak anılan Maria aynı zamanda bir avukat. Aile içi şiddete maruz kalmış bir çok kadın Maria’yı avukatı olarak görmek istiyor.

4)Marya Hills olarak da bilinen Alman model, dünyanın en büyük göğüslerine sahip. Göğüslerinin her birisi 9 kilo gelmektedir. Sütyeninin bedeni ise 32Z’dir. Göğüsleri tabii ki de bir hastalıktan dolayı değildir ve doğal değildir. Silikon desteği kullanmak zorunda kalan kadın, Silikon yaptırmaya devam edişi yüzünden, Göğüslerinin her birisi şuan 16 kilo geliyor. Göğüslerinden çok memnun olduğunu söyleyen kadın, kendine göre elbiseler bulamadığından şikayetçi.Buna rağmen hayatından çok memnun olduğunu dile getiriyor.

5) Kelly Lee Dekay yedi yıldır günde 12 saat korse takan Dekay çizgi film karakteri Jessica Rabbit’e özendiğini söyledi. Jessica amacına ulaşarak belini 40 cm inceltti.