Wilhelm Reich (1897–1957) – Yağmur Yapma ve Meteorolojik Şartların Kontrolü

Wilhelm Reich yağmur yapıcı (cloudbuster) adını verdiği bir cihaz geliştirmiş ve başarıyla yağmur yağışını başlatmıştır. Geliştirdiği cihaz ile yağmur yağmasına neden olan bulutlar oluşturmuş ve birçok kuraklığın önlenmesini sağlamıştır.

Sulama maksadıyla kuraklık çekilen bölgelerde yağmur bulutları oluşumunu sağlayan bu çalışan mekanizma, yöneten elitlerin her daim tetikte bekleyen uşakları tarafından durdurulmuştur.

Böyle bir cihazın kullanılmasına izin vermek yiyecek bolluğu ve dünyadaki açlık tehlikesinin tamamen ortadan kalkması anlamına gelmektedir. Fakat dünyayı idare edenler açlık tehlikesinin ortadan kalkmasını istememişlerdir. Böyle bir şeye izin verilseydi üçüncü dünya ülkelerinde yaşayan insanları kontrol etmek imkânsız hale gelebilirdi. Dünyayı idare edenlerin gizli kölelik yaklaşım ve gündemlerini hatırlayın…

Sonuç olarak Willhelm Reich, Yiyecek ve İlaç Yönetimi (FDA – Food and Drug Administration) taraftarları tarafından devamlı olarak aşağılanmış ve yağmur yapıcı cihazı nedeniyle dolandırıcılık ve insanları aldatma ile suçlanmıştır. Donanımına el koyulmuş ve tahrip edilmiştir. Willhelm Reich son günlerini kalp krizi nedeniyle öldüğü iddia edilen bir hapishanede geçirmiştir.

Stanley Meyer (1940-1998) ve Suyla Çalışan Araba

Meyer konvansiyonel petrol yerine suyla çalışan bir araba icat etmiştir. Meyer’in arabası New York ile Los Angelos arasındaki yaklaşık olarak 5.000 kilometrelik mesafeyi sadece 22 galon su harcayarak kat etmiştir.

Motor sistemine, suyu bileşenleri olan hidrojen ve oksijene ayrıştıran bir yakıt hücresi ekleyen Meyer, hidrojeni aracı hareket ettirmek için gereken enerji kaynağı olarak kullanmıştır.

Böylesine sürdürülebilir bir enerji kaynağı olan Meyer’in buluşu, gezegenimizin çevresine ve ekonomisine çok büyük katkılar sağlayabilirdi. Eğer çalışmasının spesifikasyonlarının bütün ayrıntılarının yayınlanmasına izin verilseydi bugün hepimiz bu teknolojiyi kullanıyor olabilirdik.

Meyer patent haklarının devredilmesi için yapılan milyonlarca dolarlık teklifi geri çevirmiştir. Bu teklifi ret etmesi nedeniyle uranyum zehirlenmesi ile kar amacıyla bir cinayete kurban gittiği söylenmektedir. Meyer’in buluşu yöneten elitlerin konvansiyonel petrol endüstrisi ve petrokimyasal türevleri için büyük bir finansal tehdittir