Esrarengiz olaylar her geçen gün artıyor. Açıklanamayan bu tuhaf olaylardan bir kaçını derledik. Yaşanmış 9 esrarengiz olay şöyle sıralanıyor:

1-Bayan Babuska: 1963 yılında gerçekleşen John F. Kennedy’ye yapılan suikast sırasında bir kadın kameralara takıldı. Diğer insanlar koşarken, kadın olayın fotoğrafını çekmeye çalışıyordu. FBI kimliğini araştırdı ama hiçbir şey bulamadı.

2-Hessdalen Işıkları: Norveç’in Hessdalen Vadisi’nde bu canlı ışıklar görülüyor. Bilim insanları bu ışığın kaynağını bulmak için yıllarca çalışmalar yapmıştır. Ancak vadideki bu ışıklara yol açan kaynak bulunamamıştır.

3-Kanca Adası’ndaki Deniz Canavarı: 1964 yılında bir çift kendilerine doğru gelen büyük bir cisim gördü. Gördükleri şey, 24 metre boyunda dev bir kurbağa yavrusuydu. Çift fotoğraf çekerken bu kurbağa yavrusu ağzını açtı.

4-S.S WaterTown Hayaletleri: 1924 yılında iki denizci bir kazada öldüler. Mürettebatın iddiasına göre, bir kaç gün sonra iki yüz onları takip ediyordu.

5-Kristal Kuru Kafa: 1000 yıldır var olduğu tahmin edilen, Maya dönemine ait bu kurukafa, tek bir kristal üzerine oyarak yapılmış. Kuru kafanın nasıl yapıldığı hala anlaşılamadı. Kafatasının altından yansıtılan ışık, doğruca göz çukurundan çıkıyor.

6-Taos Uğultusu: Gerçekten tuhaf gelebilir ancak bu uğultu yüzünden intihar edenler bile var.Bilim adamları tarafından anlam verilemeyen bu ses o çevreye gidenler tarafından duyulabiliy

7-Rosswell Ufo Vakası:Rosswell yakınlarında, Amerikan Ordusu bir hava aracı buldu. Ufo benzeri, 1947 yılında bulunan araç hala gizemini koruyor.

8-Torino Kefeni: Hz. İsa’ya ait olduğu düşünüyor. Çarmıha gerilmiş anını temsil ettiği düşünülmekle birlikte hala sırrını koruyor.

9-Bermuda Şeytan Üçgeni: Bermuda, Miami ve Porto Rico arasında kalır. Çok sayıda uçak ve geminin buradan geçerken kaybolmasıyla ün salmıştır.