1)Eyeball Man

Bu korkunç adam geçtiğimiz yılda bir polis memuruna ateş ettiği için suçlu bulundu ve 22 yıl hapis cezasını çarptırıldı. Ürkütücü göz küresi dövmesi hapishanede ona sataşacak kişilere meydan okumak için oldukça faydalı olacağa benziyor. Hayatının birçok noktasında ona engel oluşturmasına rağmen, Jason bu dövmelerden kurtulmayı hiç düşünmemiş. Bu ürkütücü yüzün en korkunç kabuslarınızda karşınıza çıkması içten bile değil.

2)Charles Bronson

Branson ilk defa 1974 yılında iken yani 19 yaşında bir silahlı soygun davası yüzünden hapise düştü. Bu tarihten itibaren daha hapishanede ki arkadaşlarına ve gardiyanlara şiddet uygulamak ve insanları defalarca kez rehin almak suçlarından cezası sürekli uzadı. Branson 1974 de hapise ilk defa girdiğinden beri sadece 131 gün özgür bir adam olarak yaşadı. 95 kg ve 1.78 metre boyu olan Branson, kapatıldığı demir parmaklıkları çıplak eliyle bükebilecek denli güçlü olmasıyla ünlüydü. Branson günlük antrenmanında 3000 şınav çekiyordu, resmi olmasada İngiltere’de en çok hapishane isyanına katılma rekoru da Bransona ait. 2000 yılında hapishane müdahalesi sırasında bir öğretmeni 2 gün süreyle rehin alması yüzünden ömür boyu hapise mahkum edildi.

3)Andrei Chikatilo

22 Aralık 1978 tarihinde Yelina Zokotnova adlı 9 yaşında ki kızı öldürerek ilk cinayetini gerçekleştirdi. Küçük kızı şeker vereceğini söyleyerek kandırdı ve fahişelerle görüşmek için aldığı eve götürdü, ona tecavüz etmeye çalıştı ancak ereksiyon elde edemedi. Kız mücadele edip kaçmayı deneyince karnından 3 kez bıçaklayarak öldürdü. İşinde gücünde iyi bir aile babası görüntüsüyle 22 yılda 53 cinayet işledi. İşlediği her cinayet için ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.