Devletimizin Teknoloji seviyesi Küresel Elitlerin Finanse edip Savaş gücü olarak kullandığı Ülkelerden ve onların ordularından düşük seviyede olabilir. Evet bu konuda ki eksiklerin ve hepimiz farkındayız. Ama 21.yüzyılın ilk çeyreğinde gelişen inanılmaz teknoloji Küresel Elitlerinde kontrol sınırını aştı ve Dünya Hakimiyetine gitmenin yolunun tekrardan Anadolu toprakları ve etrafından geçtiğini hem onlar hem de karşılarındaki güç çok iyi görüyor. Yakın zamanda da devamlı duyurulan Toryum Madenleri kendisini kullanacak güce Dünya Sistemine hakim olma hakkını sunacak ve İlahi adalet olarak Toryum rezervlerinin %70’ inin üzerinde oturan tek milletiz.  Yani ülkemiz her yönden zengin. Bir yandan Toryum enerjisine ve Bor enerjisine sahip olan Ülkemizin neredeyse Dünya ülkeleri arasında üst seviyelerde hatta süper güç eksenine taşınacağı aşikar iken birde eski uygarlıklar ve medeniyetlerin bizleri geçiş noktası kullanmasından ötürü bize kalan değerler vs. Tapınak Şövalyelerinin hazinelerinden bahsediyorum.

Tapınak Şövalyelerine ait zamanın en büyük gemileri diyorum. sahip olan bu örgüt yani tapınakçılar ağzına kadar altınla v.b ile dolu olan 10 adet gemisinin İstanbul topraklarında belli noktalarda olduğu anlaşıldı. Ve bu olay çok derin araştırmalar neticesinde ortaya çıktı. Bu hazine dolu 10 geminin “Kanal İstanbul Projesi” ile geçiş güzergahında olmasından ötürü ortaya çıkartılması ; Türk Milletini ve Devletini nasıl bir kadere taşıyacak tahmin edebiliyor musunuz ? Ramazan Kaan Kurtoğlu şöyle diyor: Kanal İstanbul Projesi sadece boğazlar için veya vergiler için hazırlanan bir proje değil yerin altında yatan o serveti ortaya çıkartmayı amaçlayan Milli bir Projedir. İşin birde Kanun yönünden açıklamalarını yazmak istiyoruz. Arkeolojik kazılar veya türevleri yapılırken bir millete ait tarihi eserler veya hazineler çıkartıldığın da Avrupa Konseyi tarafından Sahibi olan Millete iade edilmesi için çıkartılmış yasalar mevcut.

Eğer bugün topraklarımızda İsrail devletine ait arkeolojik objeler Mesela Ahit Sandığı ,Kutsal Tabut çıkartılırsa Sahibi olan İsrailoğullarına teslim etmek zorundayız. Ama Tapınak Şövalyelerine ait bir arkeolojik eserler veya Hazineler gün yüzüne çıktığında hiçbir Devlet veya Millet bunları geri alabilmek için yasal yollara başvuramayacak. Çünkü Tapınak Şövalyeleri ne bir Millete ait örgütlenme nede bir Devlete ait örgütlenme menşei belli fakat hiçbir yere bağlı değillerdi . Hatta Biliyorsunuz ki Günümüzde legal bile değiller varlıkları kabul edilmiyor.