Çocukluğumuzdaki efsane çizgi filmlerin sonunu hiç merak ettiniz mi? Buradan öğrenebilirsiniz.

Hansel ve Gratel

Bu masalın orjinaline göre Hansel ve Gratel cadının boğazını kesip oradan kaçmayı başarabilmişlerdir.

Pembe Panter

Bu çizgi filmin orjinaline göre Pembe Panter atalarının adını lekedeği için kara panterler örgütü tarafından öldürülüyor.

Adventure Time

Bu çizgi filmin henüz son bölümü yayınlanmadı. Fakat bir teori var. Teoriye göre Fin komada ve Jack ile yaşadığı tüm maceralar komada kurduğu hayaller. Finalde komadan çıkıp gerçek hayata döndüğünde Jack'in konuşamadığını ve hayatın sıkıcı olduğunu düşünüp intihar edecektir. Bu bir teori.

Phineas ve Ferb

Bu çizgi filmin sonu yok çünkü gerçek bir hikayeye dayanıyor. Çizgi filmde olan her şey aynı sadece Candice şizofren ve sürekli kardeşlerinin bişeyler icat ettiğini görüp duruyor. Tüm gördüklerini günlüğüne not alıyor. Hikayenin baş kahramanları ise Phineas hiperaktif bir çocuk Ferb ise beynindeki tümörden dolayı konuşamıyor. Candice bir süre sonra intihar ediyor. Anneside onun anısına günlüğünü Disney yapımcılarına veriyor.

Taş Devri

Bu çizgi filmde Fred ve Barnie nin eşleri çizgi film devam ederken bir ilişkiye başlıyorlar. Çizgi filmin sonunda ise kocalarını boşayıp birbirleri ile evleniyorlar.

Jetgiller

Jetgiller gibi modern bir ailede evin babası karısına evin hizmetçisine aşık olduğunu söylüyor. Fakat sorun şu ki hizmetçi bir robot... Karısı onun deli olduğunu düşünüp onu öldürüyor.

Sünger Bob

Hadi ama bari bu karakter ölmeseydi. Çocukluğumuzun efsane karakterlerinden sünger bob ve patrick çizgi filmin sonunda yengeç restoranında çıkan yangında ölüyorlar.