Boriska, Mars’tan gelen Indigo oglan, 2010 ‘da çok büyük felaketler olacagini kehanet ediyor. Oglan, geçmis yasaminda yedi metre boyunda Marsli bir varlik oldugunu söylüyor.

Rusya’nin Volgograd bölgesinde, Volzhsky kasabasinda olagandisi bir oglan bebegi dogdu. Annesi Nadezhda Kipriyanovich oglunu güzel bir sabah dogurdu. “O kadar hizli bir dogum oldu ki, herhangi bir agri hissetmedim. Bana bebegi gösterdikleri zaman, oglan bana yetiskin birinin bakislari ile bakiyordu. Bir çocuk doktoru olarak yeni dogan bebeklerin herhangi bir seye bakmak için konsantre olamadiklarini biliyorum. Ancak, küçük bebegim bana büyük kahverengi gözleri ile bakiyordu. Bunlari bir kenara birakirsak, tüm diger çocuklar gibi olagan küçük bir bebekti” diyor annesi.


Anne ve oglu hastaneden eve döndükleri zaman, kadin küçük oglu ile ilgili çok tuhaf seyler fark etmeye basladi. Annesinin Boris adini verdigi oglan aglamiyordu ve hastaliklara yakalanmiyordu. Tüm diger çocuklar gibi büyüyordu, ama sekizinci ayinda bütün cümleleri söylemeye basladi. Anne babasi çocuga model parçalar verdi ve oglan bunlardan geometrik dogru figürler yapmaya basladi, farkli parçalari kesin dogrulukla bir araya getiriyordu. “Ona yabancilar gibi geldigimiz konusunda çok tuhaf hissediyordum, temas kurmaya çalisiyordu” diyor oglanin annesi.

Boris veya Boriska, anne babasi onu sevgiyle çagirdiklari zaman, ikisine dönüp resimler çizmeye basliyordu, bunlar önce soyut görünüyordu: mavi ve mor renklerin karisimi idi. Psikologlar resimleri inceledikleri zaman, oglanin muhtemelen insanlarin auralarini çizmeye çalistigini söylediler. Boris anne babasina Evreni anlatmaya basladiginda üç yasinda bile degildi.

“Günes sisteminin tüm gezegenlerinin isimlerini söyleyebiliyordu, uydularinin isimlerini bile. Bana galaksilerin sayilarini ve isimlerini anlatiyordu. Önce bunun çok korkutucu buluyordum, ama sonra bu isimlerin gerçekten var olup olmadigini kontrol etmeye karar verdim. Astronomi ile ilgili bazi kitaplar aldim ve oglumun bu bilim ile ilgili bu kadar çok sey bildigini görmem beni sok etti” dedi Nadezhda.

Bebek – astronom ile ilgili dedikodular kasabada isik hizindan hizli yayilmaya basladi. Oglan bölgenin ünlüsü oldu: insanlar çocuk ile ilgili çok merakli idiler, herkes onun nasil bu kadar çok sey bilebildigini ögrenmek istiyordu. Boriska dünya disi uygarliklardan gelen ziyaretçilerini, üç metre boyundaki insanlarin kadim irkinin varligini, gelecek iklim ve küresel degisimleri anlatmaya istekliydi. Herkes küçük oglani büyük ilgiyle dinliyordu, ama insanlar bu hikayelere inanmiyorlardi.