1. Bugs Bunny

Bugs Bunny'nin sonuna ilişkin 2 teori vardır. Birincisinde şu hepimizin çok iyi bildiği domuz avcı sonunda bugs bunny'i vurmuştur. İkincisinde ise Bugs Bunny, Duffy Duck'tan sinirlenmiş, onu parçalarına ayırıp göle atmıştır. Hepimizin bildiği zeki tavşan için korkunç bir son. Sizce yıllardır iyi olduğunu düşündüğümüz Bugs aslında kötü olabilir mi?

2. Tweety

Tweety'nin ne kadar zalim olduğunu bir düşünün, sylvester a yaptığı kötülükleri... Bu da yetmezmiş gibi çizgi filmin sonundada Sylvester'ın kollarını ve bacaklarını kesmiştir. Tweety'i bu kadar zalim ve kötü kalpli bilir miydiniz?

3. Tom ve Jerry

Bu çizgi filmin sonu tahmin edemeyeceğiniz bir biçimde bitiyor. Çocukluğumuza neşe katan Tom ve Jerry'nin böyle bir sonu hak ettiğini düşünmüyorum. Çizgi filmin sonunda Tom Jerry'nin tüm uğraşlarına rağmen biriyle çıkmaya başlar. Daha sonra o çıktığı pisi Tom'u para için terk eder. Jerry'ninde başına benzer bir olay gelir. İkiside hayata küsmüştür. Tom bir çok kez intihar etmeyi denemiş fakat Jerry onu kurtarmıştır. En sonunda Jerry'de pes etmiş birlikte tren raylarına oturup intihar etmişlerdir.

4. Johnny Bravo

Johnny Bravo çizgi filminin sonunda, Johnny kaslı bir vücudu olmasına rağmen kadınların hiç ona bakmıycağını anlar ve hem cinslerinden hoşlanmaya olmaya başlar. Yakıştı mı sana Johnny abi ?

5. Cedric

Bu çizgi filmin sonunda hepimiz mutlu bir son beklerdik. Fakat hiç te öyle olmadı. Çizgi filmin son bölümünde Cedric Chen'e zorla birlikte olmuştur ve bunun üzerine evlenmişlerdir. Ayrıca evlendiklerinde ikiside 28 yaşındadır.

6. Sünger Bob

Hadi ama bari bu karakter ölmeseydi. Çocukluğumuzun efsane karakterlerinden sünger bob ve patrick çizgi filmin sonunda yengeç restoranında çıkan yangında ölüyorlar.

7. Jetgiller

Jetgiller gibi modern bir ailede evin babası karısına evin hizmetçisine aşık olduğunu söylüyor. Fakat sorun şu ki hizmetçi bir robot... Karısı onun deli olduğunu düşünüp onu öldürüyor.