1. Havana - Küba:

Havana en çok görülmek istenen şehirler arasında ilk sıralarda yer alır. Devrimin izlerini taşıyan sokakları, Küba müziği ve klasik Amerikan arabalarıyla sizi kendine çeken şehir.

2. Venedik - İtalya:

Venedik motorlu taşıtın olmadığı, gondolları, kanalları, köprüleri ile meşhur su üzerinde yüzen görülmeye değer rengarenk rüya gibi şehir.

3. Tokyo - Japonya:

Yaklaşık 14 milyon nüfuslu, gökdelenlerin üzerinde ki devasa LED ekranları ile geceleri ayrı güzellikte heyecan veren şehir.

4. Paris - Fransa:

Paris, Fransa’nın başkenti olan 12 milyon nüfuslu Avrupa ve Dünyanın en popüler Şehirlerinden biridir. Görülesi yerler bakımından oldukça zengin olan şehri mutlaka görmelisiniz.

5. Londra - İngiltere:

Londra tarihi binaları ve mimarisi ile insanları kendine aşık edebilecek güzellikte yegane şehirlerden biridir.

6. Roma - İtalya:

Dünya’nın en büyük açık hava müzesi olarak bilinen şehrin her köşesinde Roma dönemine ait izler bulabilirsiniz.

7. Rio de Janeiro - Brezilya:

Dünya’nın dört gözle beklediği karnavalıyla, pembe dizileriyle, futboluyla kısacası her yönüyle ünlü eğlence cenneti şehir.

8. New York City - ABD:

Dünyanın finans merkezi olan şehir sayısız filmin, dizinin, müziğin de konusu olmuştur. Kısaca Dünyanın gizli başkenti!

9. Bangkok - Tayland:

Her köşe başında tapınağın olduğu, benzersiz gece hayatıyla ünlü, insanların renkli giyindiği, çiçeklerle süslenmiş rengarenk bu şehri görmemek olmaz!

10. Amsterdam - Hollanda:

Balıkçı köyü olarak kurulmuş, günümüzde mimarisiyle, gece hayatıyla Avrupa’nın en çok turist çeken “kuzeyin Venedik’i” lakabını hak eden şehir.